Заголовок допису – це не просто художній образ, а вислів, яким можна охарактеризувати екскурсію, на якій побувала група Арх-11 зі своєю наставницею, доценткою Анжелою Кузою. Студенти-першокурсники побачили Наукову бібліотеку ЛНУП як місце, де сховані надзвичайні скарби, які вміють оцінити люди, які думають, аналізують, шукають і знаходять.

Передусім виставка бібліотеки з нагоди Дня Гідності та Свободи стала тим місцем, яке береже в наших серцях скарби пам’яті. А завдяки надзвичайно натхненній провідниці у світ книги директорові бібліотеки Марії Грицевич першокурсники зуміли побачити у відділі стародруків такі скарби, від огляду яких захоплювало подих. Дослідження у білих рукавичках цих стародруків, яким декілька сотень років, для майбутніх архітекторів, які мають вміти відчувати час, працювати і з інформацією, і з матеріалом, стало безцінним досвідом. Щира дяка Марії Антонівні за надзвичайно цікаву екскурсію, за велике вболівання за свою справу, а також усім, хто долучився до збереження цього унікального книжкового фонду. А серце викладача наповнюється теплом та радістю від того, що у нас такі прекрасні і розумні студенти та студентки, для яких книга – безцінний скарб.