12 січня 2023 р. на базі Хирівського ОЗЗСО І-III ступенів Хирівської міської ради Самбірського району відбулася правнича студія на тему «Місцеве самоврядування Самбірщини: минуле, сучасне і майбутнє». Такий захід організувало і провело Всеукраїнське товариство «Самбірщина» імені гетьмана Петра Сагайдачного, яке очолює Ігор Бегей – доктор політичних наук, професор, в. о. завідувача кафедри гуманітарної освіти Львівського національного університету природокористування. Учасники висвітлювали різні теоретичні та практичні аспекти управління та розвитку територіальних громад, розглядаючи головні чинники ефективного місцевого самоврядування. Ігор Іванович Бегей, зокрема, виголосив доповідь на тему історії самоврядування в Україні. У другій (практичній) частині в режимі «вільного мікрофона» усі охочі змогли висловити своє бачення та власні міркування стосовно проблем розвитку територіальних громад. Варто наголосити, що під час заходу Ігор Бегей провів активну профорієнтаційну роботу, зокрема ознайомив усіх учасників, серед яких були голови ТГ, директори шкіл, вчителі, учні, із презентаційними матеріалами щодо діяльності, основних спеціальностей та умов вступу до Львівського національного університету природокористування.