21 лютого 2024 року на базі кафедри соціальних комунікацій, словесності та культури Державного податкового університету (м. Ірпінь) відбулася Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Українська мова та культура в сучасному гуманітарному часопросторі: аспекти міжмовної комунікації та формування комунікативної компетенції сучасного фахівця», співорганізатором якої стала кафедра гуманітарної освіти Львівського національного університету природокористування. Зокрема, серед учасників організаційного комітету був в.о. завідувача кафедри, професор, доктор політичних наук І. І. Бегей. На пленарному засіданні доповідали відразу кілька наших колег: Ігор Іванович Бегей виступив із доповіддю «Особливості самоврядування українців у дослідженнях Івана Франка та його сучасників»; доцент, к.і.н. Андрій Дмитрович Копитко розкрив тему «Соціогуманітарний вимір діяльності ГО „Всеукраїнське товариство «Самбірщина» імені гетьмана Петра Сагайдачного”»; доцент кафедри, к.філол.н. Людмила Вікторівна Даниленко висвітлила тему «Про що говорять топоніми під вогнем війни (Запорізька область)». Конференція об’єднала чимало фахівців навколо важливих для сьогодення тем, і важливо, що доповідачі кафедри гуманітарної освіти ЛНУП теж долучилися до дискусії стосовно актуальних гуманітарних проблем українського суспільства.