Підвищення кваліфікації викладача – справа корисна і потрібна, адже сьогодення дає нам щоразу нові виклики. Саме тому нещодавно викладачі кафедри гуманітарної освіти стали активними учасниками курсів підвищення кваліфікації «Впровадження інтерактивних технологій на заняттях у вищій школі», що відбувалися у стінах ЛНУП 20-27 лютого 2024 року. Доценти кафедри Людмила Даниленко, Олександр Мазепа, Олена Дерпак, Анжела Куза переймали досвід та поглиблювали свої знання стосовно інтерактивних методів навчання під час лекцій та тренінгів доктора педагогічних наук, професора ЛНУ ім. І. Франка Галини Пʼятакової. А доцент Марія Крива в онлайн-форматі з використанням платформи Zoom ознайомила слухачів із презентаційними матеріалами щодо вдалої організації дистанційного навчання з використанням цифрових інструментів, різноманітних платформ і нових методів. Упевнені, що здобутий досвід допоможе вдосконалити та урізноманітнити навчальний процес і дасть нові можливості для викладання гуманітарних дисциплін!