23-24 травня 2024 року в.о. доцента кафедри гуманітарної освіти ЛНУП Олександр Мазепа провів профорієнтаційну роботу в Здолбунівських ліцеях № 3 і № 5 Здолбунівської міської ради Рівненської області.
Під час зустрічі з учнями 11 класів викладач кафедри розповів про особливості та переваги навчання у Львівському національному університеті природокористування, ознайомив із цьогорічними правилами вступу та напрямами діяльності закладу вищої освіти, надав профорієнтаційні буклети з необхідною інформацією. Випускникам 11 класів були представлені презентаційні відеоролики про ЛНУП, факультет будівництва та архітектури, спеціальності 022 «Дизайн», 191 «Архітектура та містобудування» та 192 «Будівництво та цивільна інженерія», відзняті студентами цих спеціальностей. Учні активно запитували про умови і вартість навчання в ЛНУП на різних спеціальностях, умови життя в гуртожитках, подальші можливості працевлаштування, обмінні студентські програми.