4 червня 2024 р. на кафедрі гуманітарної освіти відбувся науковий семінар на тему «Мисленики Самбірщини та суміжних земель у добу Відродження». В.о. завідувача кафедри гуманітарної освіти, доктор політичних наук, професор Ігор Іванович Бегей окреслив роль діячів рідних йому теренів, як-от: Лукаша Русина-Новоміського (1494–1542), Станіслава Оріховського (1513–1566), Григорія Чуй-Русина (Григорія Самбірянина) (1523–1573), Івана Вишенського (1550–1621), Івана Гербурта (1567–1616) – у розвитку української філософської думки. Особливо суголосним для сьогодення є вчення С. Оріховського про природні права людини та взаємну відповідальність як держави перед індивідуумом, так і індивідуума перед державою (згадаймо відому цитату Джона Кеннеді: «Не питай, що твоя країна може зробити для тебе, запитай, що ти можеш зробити для своєї країни!»).

Також Ігор Іванович презентував викладачам кафедри книги, видані з ініціативи Всеукраїнського товариства «Самбірщина», зокрема збірки матеріалів «Пам’ятна академія, присвячена 500-річчю народження Григорія Чуя-Русина (Григорія Самбірянина)», «Мисленик Лукаш Русин-Новоміський. Лицедій Володимир Глухий з Тернави» та власну підбірку науково-публіцистичних статей «Про Лукаша та Мариновича, Львів і Комаровичі». Також професор надав колегам інформацію стосовно проведених 31 травня 2024 р. других «Лукашівських читань», де почесним гостем був відомий український діяч, радник ректора УКУ Мирослав Маринович.