26 лютого 2019 року в приміщенні наукової бібліотеки ЛНАУ  за участі студентів усіх факультетів в контексті відзначення п’ятої річниці Революції Гідності відбувся круглий стіл «Майдан: суспільний резонанс». Із вступним словом перед учасниками круглого столу виступив к. філос. н., доц., завідувач кафедри гуманітарної освіти Роман Андрійович Наконечний. До уваги учасників дискусії було запропоновано  фільм, який відтворював хронологію подій Революції Гідності. Проблеми, підняті у присвяченому Революції Гідності фільмі, стали підґрунтям для першого етапу дискусії. У роздумах над питанням «Які події в ході Революції Гідності Ви вважаєте «точкою неповернення?» аудиторія визначила два основні маркери: відмова влади від євроінтеграційних прагнень та насильство проти мітингувальників.

Наступним етапом круглого столу стала презентація студентського наукового дослідження «Майдан: суспільний резонанс», до розробки якого були залучені студенти першого курсу землевпорядного факультету під керівництвом к. і. н., доц. кафедри гуманітарної освіти Оксани Федорівни Юрчук. Аудиторії було запропоновано вибірку матеріалів художнього та літературно-публіцистичного спрямування з мережі Інтернет, які відображали різні складові суспільного резонансу. Особливо яскравим та емоційним було представлення блоку «Література про Майдан», у підготовці якого брали участь студенти Ольга Русецька, Ольга Вовк, Христина Пустовит.

Кожен блок дослідження супроводжувався дискусією. Модератор дискусії Оксана Юрчук  запропонувала присутнім для обговорення низку актуальних питань: «Чим для Вас особисто є Майдан?», «Чи можна було уникнути жертв під час Революції Гідності?», «Що для Вас є символом, уособленням Майдану?» та інші. Активними учасниками дискусії були викладачі кафедри гуманітарної освіти: к. і. н., доц. Ігор Володимирович Баран, к. філос. н., доц. Олександр Сергійович Дмитроца, к. і. н., доц. Андрій Дмитрович Копитко, в.о. доцента к. філол. н. Анжела Михайлівна Куза та к. філос. н. Марина Сергіївна Лазарєва. Найпалкіша дискусія розгорнулася навколо питання «Чи переміг Майдан?». Аудиторія зійшлася на думці, що в глобальному розумінні ментально-свідомісна революція за реалізацію європейського вектора України триває.

Насамкінець підсумки роботи круглого столу підбив к. філос. н., доц., зав. кафедри гуманітарної освіти Роман Андрійович Наконечний. Під мелодію «Пливе кача» учасники круглого столу вшанували Небесну сотню. Учасники круглого столу висловили думку про необхідність продовження роботи дискусійного майданчика у формі круглого столу.