Олексій Петрович Швець, в.о. доцента, кандидат технічних наук
У 2006 році закінчив Львівський національний аграрний університет, спеціальність «Механізація сільського господарства», отримав кваліфікацію магістра з механізації сільського господарства.
Кандидат технічних наук з 2012 року. Дисертацію захищено 26 квітня 2012 року у Спеціалізованій вченій раді К 36.814.03 Львівського національного аграрного університету Міністерства аграрної політики та продовольства України, отримав диплом ДК №008797 від 26.09.2012 р.
Призначений на посаду заступника декана факультету механіки та енергетики Львівського національного аграрного університету з 1 вересня 2015 року.
Стаж науково-педагогічної роботи у ЛНАУ – 15 років.
Основні етапи науково-педагогічної діяльності у закладах вищої освіти із зазначенням посади та місця роботи:
2005–2006 рр. – майстер виробничого навчання кафедри тракторів і автомобілів Львівського державного аграрного університету.
З вересня до грудня 2006 року – асистент кафедри тракторів і автомобілів Львівського державного аграрного університету.
З грудня 2006 року до грудня 2009 року – аспірант кафедри тракторів і автомобілів Львівського державного аграрного університету.
З січня до серпня 2010 року – майстер виробничого навчання другої категорії кафедри тракторів і автомобілів Львівського національного аграрного університету.
З вересня 2010 року до серпня 2012 – асистент кафедри тракторів і автомобілів Львівського національного аграрного університету.
З вересня 2012 року до серпня 2014 – старший викладач кафедри машинобудування Львівського національного аграрного університету.
З вересня 2014 року – в.о. доцента кафедри машинобудування Львівського національного аграрного університету.
З вересня 2015 року – заступник декана факультету механіки та енергетики Львівського національного аграрного університету.
Сфера наукових інтересів
Вчений веде дослідження за напрямами:
- Дослідження процесів сепарування насіння сільськогосподарських культур;
- Проєктування сепараторів насіння сільськогосподарських культур;
- Проєктування робочих органів с.г. машин і обладнання.
Навчальна робота:
Здійснює підготовку фахівців за спеціальностями 133 «Галузеве машинобудування», 208 «Агроінженерія», 274 «Автомобільний транспорт».
Читає курси лекцій, веде лабораторні заняття з дисциплін:
- Технології та обладнання зварювання металів і пластмас;
- Технологія машинобудування;
- Основи конструювання;
-Дослідження та оптимізація технологічних процесів обробки деталей у машинобудуванні.
Основні навчально-методичні та наукові результати
Має 85 публікацій, з них 55 наукових та 30 навчально-методичного характеру, у тому числі наукові праці, опубліковані у вітчизняних і міжнародних рецензованих фахових виданнях.
Опубліковано 3 публікації у періодичних виданнях, які включені до наукометричних баз Scopus та Web of Science (Scopus – h-index=1, total citations=11).
У 2019 р. пройшов піврічне стажування у Варшавському сільськогосподарському університеті (Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie).