15-17 березня 2017 року на базі Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за галуззю науки «Екологія і екологічна безпека», який проходив у формі підсумкової науково-практичної конференції. У першому етапі Всеукраїнського конкурсу взяли участь 135 робіт з ВНЗ України. Після проведеного зовнішнього рецензування для участі у другому етапі Конкурсу і захисту своїх робіт на науково-практичній конференції конкурсу запрошено авторів 94 студентських наукових робіт.

За результатами конкурсу студентка групи Еко-44 факультету агротехнологій і екології Львівського НАУ Оксана Володимирівна Гусак була нагороджена дипломом ІІІ ступеня. Студентка представила наукове дослідження на тему: «Інтродукція та синантропізація ґрунтових колембул». Науковий керівник – д.б.н., в.о. професора І. Я. Капрусь (кафедра екології).