Впродовж декількох років на кафедрі технологій у рослинництві факультету агротехнологій і екології Львівського НАУ стало доброю традицією для покращення проведення практичних занять з таких дисциплін, як «Рослинництво», «Технології вирощування продукції рослинництва», «Технології вирощування олійних культур» «Техніка та технології в АПК», висівати колекцію польових культур, а саме: зернові (пшениця, жито, овес, ячмінь, тритикале, просо, кукурудза), зернобобові (горох, нут, квасоля, соя, сочевиця, кормові боби, люпин, арахіс), олійні (ріпак, гірчиця, рижій), прядивні (льон-довгунець), бульбоплоди (картопля), коренеплоди (буряки кормові, морква, ріпа).

Цього року перші зерна вищезгаданої колекції висіяли студенти факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій групи Аін-21. Надзвичайна дисциплінованість, ерудованість та прагнення до знань цих студентів дають підставу впевненості у тому, що засіяні зерна знань в майбутньому дадуть щедрі плоди.

Перелік предметів, які викладаються на кафедрі технологій у рослинництві для здобувачів вищої освіти, що навчаються за ОПП «Агрономія» РВО «Бакалавр» і «Магістр» спеціальності 201«Агрономія»:

  1. Рослинництво;
  2. Землеробство та гербологія;
  3. Лікарські, технічні та енергетичні культури;
  4. Аграрний консалтинг;
  5. Органічне рослинництво;
  6. Технологія виробництва продукції рослинництва;
  7. Технологія вирощування олійних культур;
  8. Світові агротехнології, системи сучасних та інтенсивних технологій.

Навчально-методична робота кафедри

Викладачі кафедри технологій у рослинництві видають велику кількість методичної літератури, наукові підручники та посібники, які покликані забезпечити якісну підготовку молодих спеціалістів АПК. Наукові публікації видаються у періодичних виданнях, використовуються як студентами для навчання на факультеті, так і агрономами на практиці у виробництві.

Найбільш вагомі і нові видання кафедри технологій у рослинництві:

Виховна робота кафедри

Виховна робота на кафедрі технологій у рослинництві проводиться згідно із затвердженим загальноуніверситетським планом виховної роботи.

Щомісяця куратори кафедри відвідують гуртожиток № 6 з метою контролю умов проживання студентів, проведення з ними бесід та інших заходів виховного характеру.

Протягом семестру наставники разом зі студентами груп відвідують культурні та мистецькі заходи, які проводяться в університеті. Студенти щорічно долучаються до фестивалю-конкурсу «Нові таланти ЛНАУ», відвідують бібліотеку та Музей Степана Бандери.

Студенти факультету агротехнологій і екології групи Аг-12 з куратором в.о. доцента М.Л. Тирусь 14 вересня відвідали Наукову бібліотеку Львівського національного аграрного університету. Заступник директора бібліотеки М.А. Грицевич провела цікаву та пізнавальну екскурсію виставковим залом стародруків та рідкісних видань, фондом наукової та художньої літератури, фондом навчальної літератури. Студентів ознайомили з правилами користування каталогами читального залу та електронного читального залу.