15-17 березня 2017 року на базі Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва пройшов ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом підготовки «Агрономія». У другому етапі Всеукраїнського конкурсу участь взяли 48 студентських наукових робіт із 19 вищих навчальних закладів України.

За результатами роботи підсумкової науково-практичної конференції друге місце виборола студентка групи Аг-31 факультету агротехнологій і екології Львівського НАУ Ольга Олександрівна Ковач. Студентка представила наукову роботу на тему: «Результати вивчення цибридних форм картоплі міжвидового походження як вихідного матеріалу для селекції», виконану під керівництвом завідувача кафедри генетики, селекції та захисту рослин, в.о. професора П.Д. Завірюхи.