На базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 19-21 квітня 2017 року було проведено II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Політологія». Згідно підрахунку балів за сумою трьох випробувань – вирішення завдань проблемного і творчого характеру, теоретичного (тестування) і дослідницького (публічного захисту наукових робіт) – журі Всеукраїнської студентської олімпіади нагородило дипломом ІІІ ступеня студента Львівського НАУ Андрія Ігоровича Василишина. Студент також отримав грамоту у номінації «За кращий публічний захист наукової роботи».

За підготовку учасників та переможців до ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Політологія» науковому керівнику кафедри філософії Олександру Сергійовичу Дмитроці була вручена подяка.