На базі Миколаївського національного аграрного університету 17-19 травня 2017 року було проведено II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Агрономія». Програма олімпіади передбачала змагання учасників у теоретичному та практичному турах. За результатами інтелектуальних і творчих змагань журі Всеукраїнської студентської олімпіади відзначили і нагородили дипломом ІІ ступеня студентку Львівського НАУ Яну Юріївну Омелько,  а команду Львівського НАУ факультету агротехнологій і екології (Андрій Ігорович Вінцюк, Тетяна Геннадіївна Голощук, Яна Юріївна Омелько) – грамотою за друге місце.

За підготовку учасників та переможців у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Агрономія» доктору сільськогосподарських наук, професору, завідувачу кафедри агрохімії та ґрунтознавства Василю Івановичу Лопушняку була вручена грамота.