На базі Харківського національного аграрного університету імені В. В. Докучаєва 17-19 травня 2017 року було проведено II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з фундаментальної дисципліни «Ґрунтознавство». Згідно підрахунку балів за сумою трьох випробувань (тестування, теоретичний, практичний) журі Всеукраїнської студентської олімпіади відзначили і нагородили дипломом ІІІ ступеня студентку Львівського НАУ Діану Олегівну Іванійчук, у номінації за кращу практичну підготовку Світлану Сергіївну Гаврилову, а команду Львівського НАУ факультету агротехнологій і екології (Діана Олегівна Іванійчук, Світлана Сергіївна Гаврилова, Олексій Валерійович Білоус) – дипломом ІІІ ступеня.

За підготовку учасників та переможців у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з фундаментальної дисципліни «Ґрунтознавство» доценту кафедри агрохімії та ґрунтознавства Наталії Іванівні Лагуш була вручена грамота.