До Дня науки, 19 травня 2017 року у Львівському національному університеті ім. Івана Франка відбулося урочисте засідання представників наукової громадськості Львівщини.

Директор департаменту освіти і науки Любомира Мандзій привітала усю академічну спільноту зі святом, подякувала її учасникам за роботу та внесок у розвиток української науки, а також  нагородила почесними грамотами за багаторічну сумлінну працю, вагомі досягнення у науковій і науково-організаційній роботі та з нагоди Дня науки сімох наукових працівників академічних установ та вищих навчальних закладів.

Серед нагороджених почесною грамотою департаменту освіти і науки Львівської ОДА за багаторічну наукову діяльність та вагомий внесок у розвиток сучасного інтенсивного садівництва і плодового розсадництва – доцент кафедри садівництва та овочівництва Львівського національного аграрного університету Богдан Іванович Гулько.

Вітаємо Богдана Івановича із заслуженою нагородою та бажаємо натхнення для подальших наукових звершень.