Наказом МОН України від 11 липня 2017 р. (№ 996) спеціалізованій вченій раді К 36.814.04 у Львівському національному аграрному університеті надано право до 31 грудня 2019 року проводити захисти кандидатських дисертацій за спеціальністю 03.00.16 – екологія (сільськогосподарські науки). За перший період роботи спеціалізована вчена рада провела захисти шести кандидатських дисертацій.

27 лютого 2018 року відбулося засідання спеціалізованої вченої ради, де успішно захистила дисертаційну роботу Ольга Мирославівна Германович. Науковий керівник роботи – доктор біологічних наук, професор, академік НААН України Володимир Васильович Снітинський, ректор Львівського національного аграрного університету. Дисертаційна робота О.М. Германович присвячена вивченню динаміки емісії діоксиду карбону, зміни основних властивостей і режимів ясно-сірого лісового поверхнево оглеєного ґрунту залежно від тривалого застосування різних систем удобрення й вапнування в агробіогеоценозах Опілля.

На розгляді в комісіях спеціалізованої вченої ради є ще низка дисертаційних робіт. З питань захисту кандидатських дисертацій за спеціальністю 03.00.16 – екологія (сільськогосподарські науки) слід офіційно звертатися за телефонами +38 032 224 29 47 (кафедра екології, Наталя Василівна Качмар – вчений секретар спецради).