28 лютого 2018 року відбулась зустріч студентів факультету агротехнологій і екології із заступником керівника департаменту аграрного виробництва ТзОВ «Волинь-Зерно-Продукт» Ярославом Альбіновичем Мазуренком. Особливо було приємно, що він є випускником Львівського НАУ. ТзОВ «Волинь-Зерно-Продукт» є одним з найбільших та найкращих господарств Західного регіону,  посівні площі культур у якому становлять понад 20 тис. га.

Я.А. Мазуренко ознайомив студентів із важливим значенням агрономічної освіти у сучасних умовах розвитку України та розкрив деякі «секрети» інтенсивної технології вирощування пшениці озимої в умовах Волинської області. Зустріч була корисною та пізнавальною як для слухачів, так і для представника виробництва. На закінчення Я.А. Мазуренко запросив студентів для проходження виробничої практики у господарстві «Волинь-Зерно-Продукт»  з можливістю подальшого працевлаштування.