Підвищення компетентності студентів є важливим завданням навчального процесу. У зв’язку з цим 21 березня 2018 року з ініціативи співробітників кафедри агрохімії та ґрунтознавства Львівського НАУ студенти відвідали лекцію на тему «Роль сучасних технологій у веденні сільського господарства».

Лекцію провів директор ТОВ «Студія аграрних систем» Дмитро Анатолійович Грушецький. Студенти та викладачі мали змогу отримати інформацію про одну з найуспішніших компаній, яка спеціалізується на супутниковому моніторингу полів, GPS-моніторингу, використанні БПЛА для оцінки і аналізу стану посівів і ґрунту, аналітиці та звітності. На сьогоднішній день ТОВ «Студія аграрних систем» обслуговує господарства з банком землі у понад 1 млн. га, зокрема і в Західному регіоні України. Такі зустрічі є вкрай необхідними для формування майбутніх спеціалістів з агрономії.