28-30 березня 2018 року на базі Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка  відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за галуззю науки «Екологія і екологічна безпека», який проходив у формі підсумкової науково-практичної конференції. У першому етапі Всеукраїнського конкурсу галузевою конкурсною комісією було допущено до участі у ІІ турі 105 робіт з ВНЗ України. Після проведеного зовнішнього рецензування для участі у другому етапі Конкурсу і відповідно до захисту своїх робіт на науково-практичній конференції конкурсу заслухано 81 студентську наукову роботу.

Студентки групи Еко-52 факультету агротехнологій і екології Львівського НАУ Оксана Володимирівна Гусак та Наталія Володимирівна Филик були відзначені і нагороджені дипломом ІІІ ступеня. Вони представили наукове дослідження на тему: «Антропогенні трансформації угруповань колембол у рівнинних заплавних лісах верхнього Дністра». Науковий керівник – д.б.н., професор І.Я. Капрусь (кафедра екології).