17 квітня 2018 року викладачі та студенти кафедри екології були задіяні до посадки дерев з метою покращення екологічного стану території парку-памʼятки садово-паркового мистецтва «Дублянський», збагачення видового складу насаджень та його реконструкції, покращення ландшафтно-естетичного стану. Загалом під час толоки було висаджено понад двісті дерев та деревовидних кущів. Видовий склад парку збагатили Гінкго дволопатеве, Глід одноматочний, Кипарисовик Лавсона, Горіх ведмежий, Дуб великоплодний, Дуб звичайний, Клен Гіннала, Платан західний, Багряник японський, Гіркокаштан восьмитичинковий, Магнолія Кобус, Магнолія трипелюсткова, Сакура та інші.

Викладацько-педагогічний склад кафедри екології взяв під опіку збереження інтродукованих видів дерево-чагарникової рослинності природоохоронного об’єкту, роботи над покращенням фітосанітарного стану зелених насаджень, а також підвищення екологічної культури студентів та їх знань про середовище перебування.