На базі Миколаївського національного аграрного університету 16-18 травня 2018 року було проведено II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Агрономія». Програма олімпіади передбачала змагання учасників у теоретичному та практичному турах.

За результатами інтелектуальних і творчих змагань журі Всеукраїнської студентської олімпіади відзначили і нагородили дипломом ІІ ступеня студентку Львівського НАУ Ольгу Олександрівну Ковач та дипломом ІІІ ступеня – студента Львівського НАУ  Богдана Васильовича Михалевича.

За підготовку учасників та переможців у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Агрономія» завідувачу кафедри генетики, селекції та захисту рослин, в.о. професора Петру Даниловичу Завірюсі було вручено грамоту та подяку.