На базі Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва 16-18 травня 2018 року було проведено II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з фундаментальної дисципліни «Ґрунтознавство».

Згідно підрахунку балів за сумою трьох випробувань (тестування, теоретичний і практичний тури) члени журі Всеукраїнської студентської олімпіади відзначили і нагородили трьох студентів Львівського НАУ: дипломом ІІ ступеня – Дмитра Васильовича Баранського, дипломом за кращу практичну підготовку з ґрунтознавства – Діану Олегівну Іванійчук та дипломом за кращі аналітичні вміння з ґрунтознавства – Тараса Степановича Блятника.

За підготовку учасників та переможців у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з фундаментальної дисципліни «Ґрунтознавство» доценту кафедри агрохімії та ґрунтознавства Наталії Іванівні Лагуш була вручена грамота.