24 і 26 вересня 2018 р. студенти ІІІ курсу факультету агротехнологій і екології (групи Аг-31 і Аг-32) відвідали ДУ «Львівська обласна фітосанітарна лабораторія», де провели практичне заняття з дисципліни «Карантин рослин» на тему «Сучасні методи діагностування карантинних організмів».
Провідні спеціалісти установи ознайомили студентів з порядком і принципами проведення фітосанітарної експертизи, яка включає ентомологічний, фітопатологічний, нематологічний і гербологічний огляд зразків рослинницької продукції. Студенти мали змогу поспілкуватися з фахівцями, ознайомитися з методиками й обладнанням, яке використовується для проведення кожного виду експертизи.
Студенти і викладачі кафедри генетики, селекції та захисту рослин щиро вдячні завідувачу лабораторії О.Б. Калагурці та провідними спеціалістам за допомогу у практичній підготовці спеціалістів аграрного профілю у сфері карантину рослин.