26-27 березня 2015 року на базі Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва пройшов ІІ-ий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом підготовки «Агрономія». За результатами роботи підсумкової науково-практичної конференції друге місце виборов студент групи Аг-61 факультету агротехнологій і екології Львівського НАУ магістрант Микола Андрушко. Його наукова робота на тему: «Результати вивчення цибридних форм картоплі міжвидового походження як вихідного матеріалу для селекції», виконана під керівництвом завідувача кафедри генетики, селекції та захисту рослин, в.о. професора П.Д. Завірюхи була удостоєна Диплому ІІ-го ступеня.

Оргкомітет конкурсу забезпечив цікаву програму для його учасників, надав можливість ознайомитися з численними музеями і навчальною базою, а також познайомитися зі студентською молоддю одного з провідних навчальних закладів аграрного профілю України, який у 2016 році відзначатиме своє 200-ліття з часу заснування.