З метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійних програм «Екологія» зі спеціальності 101 «Екологія» та «Агрономія» зі спеціальності 201 «Агрономія» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти у Львівському національному аграрному університеті впродовж 6-8 лютого працювали експертні комісії відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України за № 60-л (101 Екологія) та № 93-л (201 Агрономія) від 22.01.2019 р.

За освітньо-професійною програмою «Екологія» працювала комісія у складі:

- Микола Георгійович Сербов – перший проректор Одеського державного екологічного університету, кандидат географічних наук, професор, голова комісії;

- Леонід Дмитрович Пляцук – завідувач кафедри прикладної екології Сумського державного університету, доктор технічних наук, професор;

За освітньо-професійною програмою «Агрономія» до складу комісії входили:

- Юрій Михайлович Дмитрук – завідувач кафедри агротехнологій та ґрунтознавства Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, доктор біологічних наук, професор, голова комісії;

- Григорій Ілліч Демидась – завідувач кафедри кормовиробництва, меліорації і метеорології Національного університету біоресурсів і природокористування України, доктор сільськогосподарських наук, професор.

Експертні комісії ознайомилися з діяльністю факультету агротехнологій і екології Львівського НАУ, відвідали навчально-наукові лабораторії, детально опрацювали матеріали акредитаційної справи, проаналізували матеріали стосовно фактичного стану кадрового, навчально-методичного, матеріально-технічного, інформаційного забезпечення, якісних характеристик підготовки фахівців, оцінили діяльність випускових кафедр.

У ході експертизи комісії провели комплексні контрольні роботи для перевірки рівня залишкових знань студентів з дисциплін загального та фахового циклів, проаналізували науково-дослідну роботу викладачів та студентів.

На підставі проведеного аналізу експертні комісії сформували висновки, згідно з якими умови та рівень підготовки фахівців за освітньо-професійними програмами «Екологія» зі спеціальності 101 «Екологія» та «Агрономія» зі спеціальності 201 «Агрономія» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти, стан науково-дослідної роботи, навчально-методичного, кадрового та матеріально-технічного забезпечення навчального процесу відповідають ліцензійним умовам і вимогам до акредитації.

Експертний висновок Агрономія.pdf

Експертний висновок Екологія.pdf