21-23 березня на території Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького відбувся «AGROPORT West Lviv 2019», який зорієнтований на розвиток потенціалу дрібних та середніх виробників аграрного сектору, а також промоцію виробничого потенціалу підприємств харчової промисловості Львівської області. У відкритті заходу взяли участь Прем’єр-міністр Володимир Гройсман та в. о. міністра аграрної політики та продовольства Ольга Трофімцева.

Це один з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі. У роботі форуму взяли участь представники профільних міністерств і відомств, органів місцевої влади, делегації з різних країн, виробники аграрної продукції, представники громадських організацій та бізнесу. Захід проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Львівської обласної державної адміністрації. В межах виставки відбулася панельна дискусія щодо кластерного розвитку і розвитку органічного виробництва, орієнтована на дрібних і середніх фермерів. Серед ключових тем – тваринництво, рослинництво, вирощування органічної продукції, вирощування ягід, овочівництво, садівництво, рибне господарство, а також діджиталізація сільського господарства. Представниками від Львівського національного аграрного університету були академік НААНУ В.В. Снітинський, доценти кафедри екології Н.Я. Лопотич та М.Я. Онисковець.