В рамках професійної орієнтації молоді, спрямованої на активізацію процесу професійного самовизначення, 25 вересня 2019 року Львівський національний аграрний університет відвідали студенти Вишнянського коледжу ЛНАУ та Спілки шкіл сільськогосподарського навчального центру в м. Новосельце, Польща (Zespol Szkol Centrum Ksztalcenia Rolniczego w Nowosielcach).

Зустріч була спрямована на ознайомлення майбутніх абітурієнтів з особливостями вступу і навчання на факультеті агротехнологій і екології Львівського НАУ. Викладачі кафедр презентували відвідувачам навчальні лабораторії та музеї факультету. Зокрема юні гості відвідали Музей історії Львівського НАУ, Музей ґрунтів України, Музей природи, а також навчальну аудиторію ім. Ярослава Зайшлого.

Після завершення зустрічі у гостей залишилося приємне враження про університет, про що свідчать отримані організаторами запитання, побажання та націленість на подальшу співпрацю і проведення подібних заходів у майбутньому.