Щорічно студенти факультету агротехнологій і екології відвідують Львівську обласну фітосанітарну лабораторію в рамках вивчення курсу «Карантин рослин». І цього навчального року для студентів спеціальностей 201 «Агрономія» та 202 «Захист і карантин рослин» 3 та 10 жовтня 2019 р. були проведені практичні заняття з дисципліни «Карантин рослин» на базі ДУ «Львівська обласна фітосанітарна лабораторія». Заняття з основних видів фітосанітарної експертизи було проведено провідними спеціалістами лабораторії: ентомологами, гербологами, гельмінтологами, вірусологами, бактеріологами й мікологами. Студенти мали можливість на практиці ознайомитися з сучасними методами діагностування регульованих шкідливих організмів, обладнанням для різних видів експертиз і порядком здійснення фітосанітарної експертизи підкарантинних матеріалів. Спеціалісти лабораторії ознайомили студентів зі специфікою своєї роботи, надали кваліфіковані відповіді на численні запитання від зацікавлених майбутніх фахівців аграрного профілю.

Викладачі кафедри генетики, селекції та захисту рослин та студенти факультету висловлюють щиру подяку всім провідним спеціалістам лабораторії за змістовні практичні занятті, а також директору ДУ «Львівська обласна фітосанітарна лабораторія» Надії Миколаївні Кіш та завідувачу відділу фітосанітарного аналізу Оксані Богданівні Калагурці за співпрацю.