28 листопада 2019 року на кафедрі агрохімії та ґрунтознавства факультету агротехнологій і екології відбувся вечір пам’яті жертв голодомору 1932–1933 рр. «Запали свічку пам’яті».

Студенти групи Аг-52 (керівник-наставник О.В. Гаськевич),  Аг-41 (керівник-наставник Н.І. Лагуш)  Аг-22 (керівник-наставник С.Я. Павкович) пригадали страшні події голодомору і причини його виникнення.

Перегляд анімаційного фільму «Голодний дух» та документального фільму – спогаду людей, які пережили голод, залишив в серці присутніх біль і скорботу за невинно загубленими страшною нелюдською мукою  мільйонами українців. Голодна смерть найстрашніша. І не тому, що вона найдовша, а тому що людина втрачає людську подобу, відмирають спочатку моральні чесноти, а пізніше – інстинкти, навіть материнський. Картини страшного голоду змушують задуматись і зробити все від нас залежне, щоб у майбутніх поколінь на столі завжди був хліб.

І нехай ця запалена свічка стане символом нашої  пам’яті та освітлює їм дорогу у вічність.