На базі Львівського національного аграрного університету проводиться другий тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Агроекологія». Участь у олімпіаді беруть представники 12 вищих навчальних закладів України, які представлені 35 учасниками.

22 квітня в залі вченої ради університету відбулось урочисте відкриття другого туру Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Агроекологія». Вітальними словом відкрив олімпіаду ректор університету, академік НААНУ В.В. Снітинський. Наказ ректора про проведення олімпіади зачитав декан факультету агротехнологій та екології професор В.І. Лопушняк. Про затвердження реєстраційних списків учасників олімпіади доповів голова мандатної комісії доцент Б.В.Кректун.