21–24 квітня Львівський НАУ як базовий навчальний заклад приймав учасників ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з агроекології.

За результатами виконаних теоретичних завдань, комп’ютерних тестувань і творчого конкурсу дипломом ІІІ ступеня нагороджуються наступні студенти:

Євгенія Фесенко, студентка Полтавської державної аграрної академії;

Ірина Валько, студентка Херсонського Державного аграрного університету;

Владислав Ткач, студент Сумського національного аграрного університету.

Диплом ІІ ступеня отримали:

Андрій Іващенко, студент Миколаївського національного аграрного університету;

Ксенія Васічкова, студентка Харківського національного аграрного університет ім. В.В. Докучаєва;

Диплом І ступеня отримала Ірина Бандоліш, студентка Львівського національного аграрного університету.

У церемонії нагородження переможців олімпіади взяв участь ректор ЛНАУ, академік НААНУ В.В. Снітинський, який вручив нагороди переможцям і привітав учасників з успішним завершенням олімпіади.

Також оргкомітет ознайомив учасників з освітніми та науковими традиціями й досягненнями Львівського Національного аграрного університету в Дублянах, та забезпечив екскурсійний супровід по історичних і пам’ятних місцях Львова.