Студентські роки, багатогранні та багаті на різні події, швидко минають, а хочеться залишити на згадку про себе і свою академічну групу щось корисне, потрібне для навчального закладу та студентського містечка.

Мрія посадити на території парку Львівського національного аграрного університету екзотичну райську яблуню, яка ототожнюється із гербом університету – плодовим деревом у міцних лапах лева, швидко об’єднала усіх студентів групи Аг-23СК випуску 2015 року.

Посаджена і вирощена дбайливими руками яблунька буде милувати око викладачів, студентів, гостей міста весняним вибухом біло-вишневого цвіту, особливим ніжним запахом, а з липня до пізньої осені – казково смачними яблуками. Посадивши своє плодове деревце, студенти хочуть започаткувати добру традицію на факультеті агротехнологій і екології – після закінчення навчання в університеті студенти-випускники повинні посадити у старовинному парку рослину, яка прикрашатиме студентське містечко і робитиме Дубляни ще кращими, ще мальовничішими.

Студентську ініціативу підтримали декан факультету Василь Іванович Лопушняк та наставник групи Зіновій Петрович Неживий, які разом зі студентами посадили райську яблуню.

Після висадження деревця Василь Іванович подякував студентам за проявлену ініціативу, побажав їм нових творчих пошуків та злетів, твердих і впевнених кроків на життєвому шляху, мудрості та виваженості, завжди досягати у житті поставленої мети і стати не лише висококваліфікованими фахівцями сільського господарства, а й справжніми мудрими господарями своєї землі, будівничими нової, по-справжньому європейської держави – України.

Студенти групи пообіцяли деканові факультету не забувати один одного, свою студентську сім’ю і  рідний аграрний університет, та з плином років у «День випускника ЛНАУ» зустрічатись біля «своєї райської яблуні».