11-13 березня 2015 року на базі Уманського національного університету садівництва відбувся ІІ тур XVI Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Плодоовочівництво і виноградарство».

Команда Львівського національного аграрного університету у складі студенток 4-го курсу Наталії Орестівни Голич, Наталії Миколаївни Чорної та магістрантки 6-курсу Ольги Іванівни Кльось виборола ІІ місце в загальному заліку.

В особистому заліку Ольга Кльось посіла ІІ місце в загальному заліку, ІІІ місце в теоретичному турі з плодівництва, ІІІ місце в теоретичному турі з овочівництва, І місце в практичному турі з овочівництва.

В особистому заліку Наталія Голич посіла ІІ місце в практичному турі з плодівництва.

Наталія Чорна посіла ІІ місце в практичному турі з плодівництва (поза конкурсом).

Вітаємо наших студенток з результативною участю в олімпіаді та бажаємо подальших професійних здобутків.