29 грудня 2020 року на факультеті агротехнологій і екології Львівського національного аграрного університету відбувся День відкритих дверей для випускників коледжів. Захід відбувся дистанційно на платформі ZOOM.
Цей захід розпочав вступним вітальним словом декан факультету, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Володимир Васильович Бальковський. Декан факультету у презентаційній формі детально ознайомив присутніх зі спеціальностями, за якими на факультеті здійснюється підготовка майбутніх фахівців, та особливостями навчання.
Завідувачі кафедр, гаранти освітніх спеціальностей детальніше розповіли про специфіку й особливості кожної спеціальності. Зі спеціальністю 101 «Екологія» та 183 «Технології захисту навколишнього середовища» ознайомив завідувач кафедри екології, кандидат біологічних наук, доцент Петро Романович Хірівський; зі спеціальністю 201 «Агрономія» ознайомив завідувач кафедри генетики, селекції та захисту рослин, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Петро Данилович Завірюха; про спеціальність 202 «Захист і карантин рослин» детально розповіла кандидат сільськогосподарських наук, доцент Галина Олексіївна Косилович.

Зі словами подяки виступили: завідувач технологічного відділення агрономії Івано-Франківського коледжу Львівського НАУ, кандидат сільськогосподарських наук Віктор Ярославович Вихованець, завідувач відділення агрономії Мирогощанського аграрного коледжу Олександр Володимирович Борисов та заступник директора з навчальної роботи Золочівського коледжу Петро Йосипович Вислободський.
Щиро дякуємо організаторам та всім учасникам заходу за активну участь, а майбутнім абітурієнтам бажаємо успішно завершити навчання в коледжах, скласти ЗНО та стати студентами Львівського національного аграрного університету.