На факультеті агротехнологій і екології Львівського національного аграрного університету серед студентів 2-4 курсів проведено перший етап конкурсу «Кращий студент ЛНАУ – 2020». Було визначено кращих студентів факультету у таких номінаціях:

- «Кращий студент-науковець факультету» – Євгеній Шуміло, студент групи Аг-42;

- «Кращий профспілковий активіст факультету» – Діана Шойму, студентка групи Аг-21;

- «Кращий студент-спортсмен факультету» – Володимир Андрощук, студент групи Аг-22;

- «Кращий студент-лідер факультету» – Олег Ланковський, студент групи Еко-41;

- «Кращий студент-громадський діяч факультету» – Олег Ладанай, студент групи Аг-32;

- «Кращий студент-талант факультету» – Наталія Гандз, студентка групи Тз-41.

Переможці у вказаних номінаціях представляли факультет у конкурсі «Кращий студент ЛНАУ – 2020». Конкурсна комісія університету у номінації «Кращий студент-спортсмен» визнала переможцем Володимира Андрощука, студента групи Аг-22. Вітаємо переможця та зичимо подальших успіхів!