29 грудня 2020 року на факультеті агротехнологій і екології Львівського НАУ відбувся День випускника. Урочистості було проведено біля головного корпусу університету з дотриманням протиепідемічних заходів.

Свято розпочали спільним виконанням Державного Гімну України, після чого від імені ректора ЛНАУ, академіка НААНУ В.В. Снітинського випускників привітав перший проректор ЛНАУ, професор В.М. Боярчук, який також нагородив грамотами університету найкращих студентів. Декан факультету, доцент В.В. Бальковський після привітання випускників нагородив найкращих студентів грамотами деканату. Також випускників у своїх виступах привітали капелан університету отець Іван Венгрин та завідувач кафедри генетики, селекції та захисту рослин, в.о. професора П.Д. Завірюха.

Завершились урочистості спільним виконанням студентського гімну «Gaudeamus».

Вітаємо наших випускників. Бажаємо Вам особистих перемог, реалізації задумів, невичерпної енергії та щедрої долі!