27 січня 2021 року в групах Аг-22 та СВ-21 відбулась виховна година (III пара) на тему «Трагедія, історія, пам’ять», яку присвячено Дню Соборності України та вшануванню пам’яті героїв Крут.
У своїх виступах студенти наголошували, що єдність українців, незалежно від регіону їх проживання, – це сила українців. Тільки коли ми об’єднані – ми можемо протистояти будь-якому ворогові: внутрішньому чи зовнішньому. Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі, героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Ця героїчна й водночас трагічна подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку боронити її.
Куратор групи доцент М.Я. Іванків подякувала студентам за цікаві та змістовні доповіді.