2 лютого 2021 року у рамках круглого столу «Основні аспекти промислових технологій вирощування свиней» завідувач кафедри тваринництва і кормовиробництва Наталія Зіновіївна Огородник окреслила ключові проблеми, пов’язані із запровадженням на виробництві інтенсивних технологій відгодівлі та відтворення поголів’я свиней, наголосила на появі цілої низки захворювань, зумовлених зниженням захисних механізмів в організмі тварин за дії технологічних стресів. На основі аналізу взаємозв’язку між станом імунної системи та розвитком захворювань обґрунтувала важливість конструювання препаратів нового покоління для профілактики імунодефіцитів. У цьому аспекті показала ефективність застосування комплексних ветеринарних препаратів у формі ліпосомальних емульсій для підвищення імунного потенціалу в організмі тварин.

Круглий стіл викликав жваву дискусію і зацікавлення науково-педагогічних працівників кафедр екології, генетики, селекції та захисту рослин, технологій у рослинництві, тваринництва і кормовиробництва та у присутніх на цьому заході студентів.