Уже традиційно сільськогосподарська компанія «Контінетал Фармерз Груп» (CFG) запрошує викладачів факультету агротехнологій і екології Львівського національного аграрного університету для проведення навчань спеціалістів агрономічної служби з питань рослинництва й захисту рослин. Упродовж тижня (з 25 січня до 28 січня 2021 р.) доктор сільськогосподарських наук, професор, член-кореспондент НААНУ Володимир Володимирович Лихочвор і кандидати біологічних наук, доценти Галина Олексіївна Косилович і Юлія Сергіївна Голячук проводили навчання для польових менеджерів агрохолдингу, які відбувалися на базі ЛНАУ. Для агрономів кластерів і агрономів масивів доценти Г.О. Косилович і Ю.С. Голячук читали лекції з питань захисту культур, що вирощуються в компанії, під час навчань спеціалістів у м. Тернопіль (з 28 січня до 1 лютого 2021 р.).