9 лютого на землевпорядному факультеті відбувся День відкритих дверей для випускників коледжів на платформі Zoom. У конференції взяли участь студенти Бучацького коледжу ПДАТУ, Вінницького коледжу будівництва і архітектури КНУБА, Володимир-Волинського агротехнічного коледжу, Екологічного коледжу ЛНАУ, Івано-Франківського коледжу ЛНАУ, Мукачівського аграрного коледжу, Стрийського коледжу ЛНАУ. Під час зустрічі слухачам було представлено Освітню програму спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», ознайомлено їх з матеріально-технічною базою факультету, проінформовано про умови вступу 2021 року.
Ми дякуємо усім учасникам онлайн-конференції та запрошуємо випускників коледжів стати студентами нашого факультету!