23 березня 2021 року на базі санітарно-технічного факультету Харківського національного університету будівництва та архітектури відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі знань «Архітектура та будівництво» за професійним спрямуванням «Екологічні аспекти сталого розвитку міст».
На конкурсі була представлена наукова робота «Застосування вітро-сонячної системи енергозабезпечення об’єктів регіонального ландшафтного парку «Верхньодністровські Бескиди» з метою сталого розвитку гірських територій». За результатами конкурсу студентка групи Тз-41 факультету агротехнологій і екології Львівського НАУ Ганна Богданівна Ковальчук, що навчається за ОПП «Технології захисту навколишнього середовища», була нагороджена дипломом ІІІ ступеня. Співвиконавцем роботи був студент Національного університету «Львівська політехніка» Назарій Гарбовський. Робота подавалась під шифром «Екоенергетика».
Від Львівського НАУ наукова робота виконувалася під керівництвом к.б.н., доцента кафедри екології Наталії Євгенівни Панас та к.т.н., доцента, завідувача кафедри енергетики Сергія Валерійовича Сиротюка.
Досягнений успіх став результатом не тільки плідної співпраці кафедр екології та енергетики Львівського НАУ, а й міжуніверситетського співробітництва.
Вітаємо з перемогою і бажаємо подальшої плідної дослідницької праці!