20-22 квітня 2021 року на базі Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне) відбувся II етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Технології захисту навколишнього середовища». Конкурсна комісія розглянула понад 90 студентських наукових робіт, що надійшли з 34 закладів вищої освіти України III-IV рівнів акредитації. За результатами доповідей та відкритого обговорення наукових робіт в рамках підсумкової науково-практичної відеоконференції галузевою конкурсною комісією була відзначена наукова робота студентки факультету агротехнологій і екології Львівського НАУ Ірини Володимирівни Бригас (група Тз-41) на тему «Використання технологічних методів захисту довкілля в умовах об’єктів природно-заповідного фонду», яка зайняла III призове місце. Науковий керівник – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри екології Наталія Василівна Качмар.

Вітаємо здобувача вищої освіти та його керівника із високим науковим досягненням та бажаємо нових здобутків!