8-10 червня 2021 року на базі Миколаївського національного аграрного університету відбувся II етап Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Агрономія». На першому етапі II туру конкурсу відбулося рецензування наукових робіт членами журі та обговорення їх на засіданнях, які проходили 17-18 травня 2021 р. З поданих 54 робіт з українських та закордонних закладів вищої освіти було визначено 14 фіналістів, які запрошені до участі у другому етапі II туру конкурсу.
В рамках співпраці між Львівським національним аграрним університетом та Люблінським природничим університетом (Польща) було подану спільну студентську наукову роботу на тему «Ecosystem services of the Spa Park in Nałęczów». За результатами доповідей та відкритого обговорення наукових робіт в рамках підсумкової науково-практичної відеоконференції галузевою конкурсною комісією була відзначена спільна наукова робота студентів Тараса Ліщука (група Аг-32 факультету агротехнологій і екології Львівського НАУ) та Малгожати Стахожецької (Люблінський природничий університет), які зайняли III призове місце. Наукові керівники – доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри технологій у рослинництві Іван Антонович Шувар та Ph.D. Халіна Ліпіньска (факультет садівництва та ландшафтної архітектури Люблінського природничого університету).