28 жовтня 2021 року завідувач кафедри екології, к.б.н., доцент Петро Романович Хірівський, завідувач кафедри генетики, селекції та захисту рослин, к.с.-г.н., в.о. професора Петро Данилович Завірюха та к.с.-г.н., в.о. доцента Ірина Юріївна Саламаха разом із адміністрацією Природоохоронної рекреаційної установи парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Стрийський парк» взяли участь у реалізації проєкту «Спільно творимо нове обличчя парку». Територія природоохоронної установи поповнилася саджанцями тюльпанового дерева, кущами барбарису, магноліями, сакурами, райськими яблунями, горобиною та ялиною колючою з метою формування локації «Квітучий фонтан».
Як зазначили в адміністрації Природоохоронної рекреаційної установи парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Стрийський парк», захід присвячено відновленню зелених насаджень, які були пошкоджені під час негод цього року.