В рамках договору про співпрацю між Львівським національним аграрним університетом і Розточанським національним парком (Польща, м. Звєжинець), який був підписаний 20.01.2015р., з 1 по 15 липня студенти третього курсу спеціальності «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» Вікторія Турко, Андрій Киричук, Ірина Ковальчук та Іван Максимчук разом із керівником практики к.с.-г.н., ст. викладачем Юстиною Василівною Жиліщич проходили виробничу практику в Розточанському національному парку.

Впродовж двотижневої практики студенти ЛНАУ та представники Парку активно співпрацювали. Студентів ознайомили з організацією і роботою моніторингової служби парку, освітньо-музейним центром Розточанського національного парку, відділом охорони навколишнього природного середовища, рекреаційно-велотуристичним потенціалом Розточчя. Поїздка була продуктивною, пізнавальною та надзвичайно цікавою.

Заступник директора парку пан Тадеуш Грабовський висловив сподівання на поглиблення співпраці між Розточанським національним парком і Львівським національним аграрним університетом у напрямку організації спільних програм з метою обміну досвідом щодо охорони природи, наукових досліджень, моніторингу природного середовища та транскордонного туризму, а також проведення навчальної практики для студентів-екологів.

Після закінчення практики студенти отримали навчально-методичний матеріал, який неодмінно використають при подальшому навчанні в університеті, а також позитивні враження та безцінний досвід.