16 вересня у фермерському господарстві «ЛІМ» Кам'янка-Бузького району Львівської області пройшов День поля, на тему «Вирощування кукурудзи 2015 – разом до успіху!», в якому взяли активну участь студенти-магістри групи Аг-71 разом зі своїм викладачем, доцентом О.М. Андрушком, який читає курс «Методика і організація наукових досліджень в агрономії».
День поля розпочався привітальним словом організаторів дійства. Після цього керівник ФГ «ЛІМ»  М.І. Лисишак поділився досвідом вирощування кукурудзи у своєму господарстві. Регіональні представники  компаній-виробників насіння кукурудзи та засобів захисту рослин і добрив представили презентаційні матеріали та зразки продукції.

Надзвичайно цікавим виявився огляд в польових умовах дослідних демонстраційних  посівів різних сортів та гібридів кукурудзи від провідних компаній світу, таких як Монсанто, R.A.G.T., Піонер, Евраліс, Самміт-Агро, Заатбау. Ці компанії представили понад 150 сортів та гібридів кукурудзи, які належать до різних груп стиглості (ФАО 170-380) і відзначаються високим потенціалом врожайності. Керівники та агрономи  господарств мали можливість оцінити і підібрати найкращі для вирощування у своєму регіоні гібриди і сорти.
Студентам ЛНАУ, як майбутнім фахівцям-аграріям, було надзвичайно корисно, цікаво і приємно відвідати захід такого роду, оскільки організатори дуже вміло змогли донести важливу інформацію, наголосивши на окремих технологічних особливостях  вирощування того чи іншого гібриду.