В рамках Міжнародного студентського наукового форуму «Студентська молодь і науковий прогрес в АПК» (23–25 вересня 2015 р.) на факультеті агротехнологій та екології  відбулися наукові засідання на трьох секціях, а саме «Екологічна безпека сільськогосподарського виробництва», «Сучасні агротехнології та  тенденції їх розвитку» і «Духовне виховання молоді та культурне відродження села», в яких взяли участь студенти Львівського національного аграрного університету, West Pomeranian University of Technology in Szczecin (Poland),  Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ), Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, Львівського інституту економіки і туризму, а також Екологічного коледжу Львівського національного аграрного університету.

Основна тематика наукових доповідей студентів на конференції «Екологічна безпека сільськогосподарського виробництва» відображає актуальні питання у сфері видобутку енергетичних природних ресурсів, а саме екологічні проблеми Львівсько-Волинського вугільного басейну, проблеми енергоощадження та альтернативної енергетики, що базується на ресурсах відходів харчової промисловості і сільськогосподарського виробництва, а також дослідження, пов’язані із вивченням стану деревостану. Суттєву увагу було також приділено екологічному стану ґрунтів в умовах техногенних забруднень та впливу ерозії, формуванню фітоагроценозів і їх впливу на стан ґрунтів.
За активну участь в роботі конференції відзначили грамотами наступних студентів: Ярину Паночко (Еко-63), Юлію Цонєву (ІV курс Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету), Галину Цьону (ТХ-13, Львівський інститут економіки і туризму), Мар’яну Киницьку   (Еко-63), Романа Натяга (Еко-63), Ірину Ковальчук (Еко-43), Ірину Бандоліш (Еко-43).

Основна тематика наукових доповідей студентів на конференції «Сучасні агротехнології та тенденції їх розвитку» відображає актуальні питання у сфері виробництва природної продукції зі застосуванням технології No-till, а також дослідження урожайності та якості зерна пшениці озимої, ячменю ярого, ріпаку озимого, картоплі, цукрового буряку залежно від системи обробітку ґрунту та технології вирощування. Окрім того, суттєву увагу було приділено вивченню вирощування саджанців яблуні, груші суниці, винограду, малини, порічок, чорної смородини у умовах ННДЦ Львівського національного аграрного університету.

За активну участь в роботі конференції відзначили грамотами наступних студентів: Ольгу Кльось (магістрант), Наталію Голич (Агп-62), Юлію Косаняк (Агп-62), Ангеліну Здрок (Аг-41), Тетяну Пеліну (ІІ курс агрономічного факультету Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету).
Основна тематика наукових доповідей студентів на конференції «Духовне виховання молоді та культурне відродження села»: мова і шляхи її використання в рекламі, проблеми засмічення мови та суржика, світогляд українського хлібороба, культура та звичаї українського села, політична соціалізація студентської молоді, конфлікти в студентському середовищі.
За активну участь в роботі конференції відзначили грамотами наступних студентів: Віталія Наумова (IV курс),  Віру Коровайник (II курс), Олексія Качмара (III курс),  Анастасію Алексюк (III курс).