30 березня 2023 року на факультеті агротехнологій та екології ЛНУП відбувся I тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2022/2023 навчальному році за спеціальностями 101 «Екологія», 183 «Технології захисту навколишнього середовища», 201 «Агрономія», 202 «Захист і карантин рослин», 203 «Садівництво та виноградарство».
Захід розпочався з вітальних слів голови конкурсної комісії, к.с.-г.н., доцента, декана факультету агротехнологій та екології Володимира Бальковського, який зазначив, що студентська наукова робота є однією з головних складових навчального процесу, що забезпечує якісну підготовку фахівців. Усі представлені на конкурс роботи здобувачів вищої освіти були підготовлені на актуальні теми та викликали жваву дискусію серед присутніх.
За підсумками конкурсу визначено переможців:

- Богдан Кобик, студент групи Еко-21, спеціальність 101 «Екологія» (науковий керівник – к.б.н., доцент Наталія Панас);
- Ігор Музика, студент групи Аг-42, спеціальність 201 «Агрономія» (науковий керівник – професор Петро Завірюха);
- Андрій Дроздовський, студент групи Аг-41, спеціальність 201 «Агрономія» (науковий керівник – д.вет.н., професор Наталія Огородник);
- Христина Гебуза, студентка групи Зр-41, спеціальність 202 «Захист і карантин рослин» (науковий керівник – к.с.-г.н., в.о. доцента Ганна Корпіта);
- Сергій Остапик, студент групи Зр-41, спеціальність 202 «Захист і карантин рослин» (науковий керівник – к.б.н., доцент Юлія Голячук);
- Остап Москвитин, студент групи СВ-51, спеціальність 203 «Садівництво та виноградарство» (науковий керівник – к.с.-г.н., доцент Ольга Дидів).
Підсумовуючи захист студентських наукових робіт, з заключним словом виступив завідувач кафедри генетики, селекції та захисту рослин, професор Петро Завірюха, який відзначив загальний високий рівень робіт учасників конкурсу, їх ініціативність, здатність до наукового пошуку та дослідження. Щиро дякуємо студентам, які добре підготувалися до своїх виступів та дали розгорнуті відповіді на запитання з боку членів конкурсної комісії.
Щиро вітаємо переможців конкурсу та їхніх наукових керівників і бажаємо нових здобутків під мирним небом!