Вже традиційно щороку в жовтні студенти факультету агротехнологій і екології проводять Вечір пам’яті героїв України у світлиці гуртожитку №6.
До проведення Вечора було залучено студентів різних курсів, які декламували вірші та виконували музичні композиції. Пісня «Молитва» у виконанні Христини Мозуль (Аг-14сп), не залишила байдужим жодного слухача. Іванна Клевчук (Аг-23сп) змусила слухачів поринути у чарівний світ поезії з віршем «Пішов на схід», Степан Петричкович (Агп-32) під супровід гітари виконав твір «Вишневий сад», гурт «Вище Неба» (клавішні – Олексій Качмар, Агп-32)  виконав авторську пісню «За волю України», а Христина Стецюк (Еко-12 сп) та Марта Шкраба (Еко-63) підтримали в душі кожного той жагучий патріотизм до рідної землі, який наш народ дав змогу побачити цілому світу, виконавши композиції «Моя Україна» та «Україна – це ми».  Ведучі Вечора пам’яті  супроводжували виступи, зачитуючи сторінки з історії сучасної України. Наприкінці пам’ять героїв України було вшановано хвилиною мовчання.
Метою режисерів-постановників – заступника декана факультету агротехнологій і екології з культурно-виховної роботи Оксани Тимофіївни Мазурак та т. в. о. студентського декана Мар’яни Киницької (Еко-63) – було вшанування історії України як незалежної, самостійної, суверенної держави та пам’яті кожного, кому сьогодні довелось боронити мир рідної землі ціною власного життя.
Адже ми повинні пам’ятати тих, чий патріотичний дух скорився лише перед рукою смерті, а не під гнітом ворога.  Ми їм з гордістю скандуємо: «Слава Україні – Героям Слава!»