24 травня 2023 року на факультеті агротехнологій та екології відбувся І етап конкурсу «Кращий студент-науковець Львівського національного університету природокористування» за результатами наукових досліджень здобувачів вищої освіти у 2022–2023 навчальному році.
Згідно з результатами конкурсу за кількістю отриманих балів визначено переможців:
- Андрій Дроздовський, студент групи Аг-41, спеціальність 201 «Агрономія» (науковий керівник – д.вет.н., професор Наталія Огородник);
- Ольга Гуляк, студентка групи Аг-42, спеціальність 201 «Агрономія» (науковий керівник – к.с.-г.н., доцент Марія Тирусь).
Кращих студентів нагороджено та делеговано для участі у другому етапі конкурсу на рівні університету.
Щиро вітаємо переможців конкурсу та їхніх наукових керівників і бажаємо нових здобутків під мирним небом!